Prodej oken, dveří a příslušenství

Nekupujte internetová levnookna na pár let. Jde přece o Vaše bydlení! Váš domov si zaslouží kvalitní okna české značky OTHERM, navštivte náš showroom v Brně, kde Vám naši odborníci vše ukáží a poradí Vám s výběrem ideálního okna právě pro Vás. Okna a dveře Vám také můžeme dovést a rovnou namontovat.

Okna

Okna

Plastová okna OTHERM nabízíme v několika profilových řadách. Můžete vybírat ze široké škály barev použitelných pro každou stavbu. Dodáme Vám plastová okna od klasických bílých, přes vysoce lesklé až po barevná okna podle Vašich potřeb.

Barvy oken můžete ladit k barvě interieru i fasády domu. Nabízíme rovněž imitace dřeva a dalších materiálů. Výroba oken je ryze zakázková, zhotovíme je tedy přesně podle rozměrů oken ve Vašem bytě.

Můžete si být jisti, že plastová okna OTHERM mají vždy perfektní izolační vlastnosti, dokonalou funkčnost a moderními tvary. Oslovte nás poptávkou a my Vám ZDARMA odborně poradíme a pomůžeme vybrat okna na míru Vašim potřebám.

Dveře

Dveře

Pro vchodové  dveře OTHERM je samozřejmostí vysoká bezpečnost. Veškeré dveřní plastové profily jsou třídy A, která se vyznačuje nejvyšší tloušťkou stěn, a tedy i stabilitou rámu a křídla. Vchodové dveře jsou standardně osazeny zámkovými tyčemi s 3bodovým zamykáním.

Ke vchodovým dveřím OTHERM je dodáván nízký hliníkový rám s přerušeným tepelným mostem, který efektivně zabraňuje únikům tepla. Závěsový systém zaručuje přesný a lehký chod. Poradíme s výběrem dveří tak, aby byly vysoce funkční ozdobou Vašeho domu.

Příslušenství

Příslušenství

K nabízeným  oknům a dveřím dodáváme celou řadu příslušenství  a doplňků od renomovaných dodavatelů: např.  Climax – stínící technika, Paramont – venkovní a vnitřní parapetní desky.