Venkovní žaluzie

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším exteriérovým stínícím prvkem. Umožňují plynule regulovat přirozené osvětlení, zachycují přímé sluneční záření a chrání před jeho škodlivými účinky. Umístěním žaluzií do exteriéru nejúčinněji ovlivníte tepelné klima v interiéru.

Venkovní žaluzie F-80

Venkovní žaluzie F-80

Venkovní žaluzie F-80 má 80 mm široké lamely ve tvaru písmene "C" bez zahnutých okrajů. Největší výhodou této žaluzie je nízká výška nábalu lamel ve vytaženém stavu. Při stažení žaluzie tak nedochází k přílišnému snížení světlé výšky oken.

Venkovní žaluzie EXT-50 / EXT-50 H

Venkovní žaluzie EXT-50 / EXT-50 H

Venkovní žaluzie EXT-50 a EXT-50H jsou ideálním řešením pro stínění menších ploch. Lamely o šířce 50 mm mají tvar písmene "C" bez zahnutých okrajů a jsou vedeny v bočních lankách. Výhodou těchto žaluzií je vůbec nejnižší nábal lamel v této kategorii

Venkovní žaluzie C-80

Venkovní žaluzie C-80

Venkovní žaluzie C-80 jsou nejžádanějším typem z této kategorie. Jednotlivé lamely jsou široké 80 mm a mají tvar písmene "C", díky kterému můžete natáčet žaluzie do obou stran bez strachu z jejich poškození.

Venkovní žaluzie C-60

Venkovní žaluzie C-60

Venkovní žaluzie C-60 představují ideální volbu pro stínění interiéru i regulaci světla menších ploch. Jednotlivé lamely jsou široké 60 mm a mají tvar písmene "C", díky čemuž můžete bez obav natáčet žaluzie do obou stran.

Venkovní žaluzie Z-70

Venkovní žaluzie Z-70

Venkovní žaluzie Z-70 je tou nejlepší volbou pro všechny, kteří upřednostňují jemnější vzhled. Jednotlivé lamely jsou široké 70 mm a mají tvar písmene "Z".

Venkovní žaluzie Z-90 Noval

Venkovní žaluzie Z-90 Noval

Naše žaluzie Z-90 Noval patří aktuálně mezi špičku na trhu venkovních žaluzií. Jednotlivé lamely jsou široké 90 mm a mají tvar písmene "Z". Tento typ žaluzie se vyznačuje výborným dovíráním lamel a tím pádem skvělým zastíněním.

Protal

Protal

Toužíte po dokonalých žaluziích? Tak přesně pro Vás jsou ideální volbou venkovní žaluzie Protal, které se řadí ke světové špičce. Hlavními výhodami těchto prvotřídních žaluzií jsou zesílené lamely, celokovový ovládací mechanismus skrytý ve vodících lištách i vynikající povrchová úprava a dlouhá životnost i při extrémních podmínkách.

Možnosti ovládání

Možnosti ovládání

  • manuálně - klika s převodovkou,
  • mobilní - motorické řízení chytrým mobilním zařízením,
  • vypínačem - motorické řízené jednoduchým vypínačem,
  • ovladačem - motorické řízení dálkovým ovladačem.

Lamely standardně dodáváme v několika barevných odstínech. Jedná se o tato provedení: