Výstavba rodinných domů na klíč

Naše stavební společnost se mimo svoji činnost věnuje i realizaci novostaveb, v tomto případě však budeme mluvit o tzv. stavbě rodinného domu „na klíč“. Co to je stavba „na klíč“ a jaký je její rozsah? Pokud se rozhodujete pro stavbu nového rodinného domu, máte v zásadě na výběr tři možné varianty:

  • zadat stavbu domu jako kompletní zakázku jedné stavební společnosti a nechat si dům postavit tzv. „na klíč“,
  • pustit se do stavby sám, svépomocí a vše si zajišťovat a řídit sám,
  • nechat si postavit od odborné stavební společnosti hrubou stavbu a její dokončení si zajistit sám.

O každé ze tří zmíněných variant již byla popsána spousta stran a lze k tomu přidat i spoustu pozitivních či negativních názorů a zkušeností. Tentokrát se podíváme na variantu číslo 1.

Stavba rodinného domu na klíč zjednodušeně znamená, že Vy si řeknete svoji představu co do výsledku a finančního objemu a někdo jiný pro Vás vše potřebné vyřídí od projektu, přes vyřízení potřebných povolení na úřadech a dotčených orgánů, následnou realizaci až do úplného dokončení včetně případné kolaudace. Obrovskou výhodu u tohoto řešení je, že máte po celou dobu jednoho partnera, jasně dané termíny i cenu díla a hlavně neinvestujete do stavby svůj volný čas a v mnoha případech i zdraví.

Realizační část pak můžete rozdělit samostatně na projektanta a následně realizační – stavební firmu. Na klíč se dá samozřejmě realizovat jak novostavba, tak rekonstrukce domu.

Závěrem bychom Vám rádi sdělili, že výše uvedený text vyplývá z dlouholetých zkušeností s realizacemi rodinných domů na klíč. Se všemi výše uvedenými věcmi jsme připraveni Vám pomoci a poskytnout ten nejlepší servis pro Vaši spokojenost. Budeme rádi, když se s Vašimi dotazy a problémy obrátíte na naši společnost.