Opravy teras a balkonů

Konstrukce balkonů a teras mají zvýšené nároky na hydroizolaci. Musí být schopny odolávat povětrnostním vlivům, být voděodolné a poskytovat určitou strukturální stabilitu. Navíc rozdílné objemové změny venkovní konstrukce mohou vyvolávat značná napětí, takže je nutné použít hydroizolační systém s vysokou schopností překlenutí trhlin.

Údržba betonu, např. opravy balkonů a teras, obvykle vyžaduje ochranu proti korozi výztuže, pojiva a opravné malty a tmely.

Opravy balkonů a teras provádíme několika technologiemi s různými variantami našlapných vrstev i hydroizolací. Tyto varianty například jsou:

  • PVC folie a betonová dlažba na terče,
  • hyroizolařní stěrka a keramická dlažba do tmelu,
  • spádový beton, polyuretanový pochozí nátěr s hydroizolační funkcí apod.

Nedílnou součástí opravy teras a balkonů je i zateplení a různé opravy betonů, nátěrů a výměny zábradlí a jeho kotvení. Ve všech těchto možných variantách provádíme práce pouze s dodávkou systémových produktů od certifikovaných výrobců a montáž  řešíme pomocí řádně proškolených montážních skupin. Pokud máte potřebu opravit tuto část domu, obraťte se s důvěrou na naši společnost a my Vám ochotně navrhneme optimální řešení opravy na míru Vašeho domu.