OKNA S RODOKMENEM OTHERM

Značka OTHERM dodává ke svým oknům také CERTIFIKÁT garance původu. Tento certifikát obdrží zákazníci, kteří si koupí okna a dveře od partnerů značky OTHERM, tedy i nás.

 

Výrobce oken a dveří značky OTHERM společnost Window Holding a.s. garantuje tímto CERTIFIKÁTEM, že vpřípadě zániku prodejce přebírá závazek poskytnout na okna a dveře OTHERM záruční a pozáruční servis přímo výrobce oken společnost Window Holding a.s. Současně jde o garanci, že dodaná okna a dveře byly vyrobeny v České republice. CERTIFIKÁT platí bez omezení a je možné uplatnit jej kdykoliv přímo u výrobce oken spol. Window Holding a.s.

Zákazník se může na společnost Window Holding a.s. obrátit prostřednictvím bezplatné zákaznické linky 800 650 650. Podrobné informace a podmínky uplatnění certifikátu jsou uvedeny na stránkách www.windowholding.cz nebo zde.

CERTIFIKÁT je pro zákazníky garancí, že výrobce o dodaná okna a dveře postará po celou dobu používání oken. Současně prokazuje, že dodavatel oken, od kterého zákazník okna koupil, je prověřeným dodavatelem značky OTHERM a zákazník se může spolehnout na kvalitu dodaných produktů.

Vždy požadujete po svém dodavateli oken a dveří CERTIFIKÁT původu oken. CERTIFIKÁT je pro zákazníka potvrzením pravosti a kvality oken a dveří značky OTHERM a současně chrání značku před šířením nekvalitních napodobenin.