Kariéra

Hledáme spolupracovníky na tyto pozice:

Stavbyvedoucí

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru, nejlépe obor „pozemní stavby“(i absolvent),
  • autorizace v oboru „pozemní stavby“ vítána,
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, BUILD POWER),
  • flexibilitu, odpovědnost, samostatnost a komunikativnost,
  • řidičský průkaz skupiny “B“ – aktivní řidič,
  • praxe v oboru vítána,
  • zkušenosti v oblasti řízení, koordinace a kompletace staveb vítány.

Vaším úkolem bude:

  • koordinace, dozor a řízení prací na stavbě,
  • komunikace se subdodavateli a investorem,
  • práce s harmonogramem a technologickými předpisy,
  • výkon činností dle pokynů přímého nadřízeného v jednotlivých etapách stavby,
  • odpovědnost za hospodářský výsledek staveb,
  • zabezpečení dodržování přísných předpisů v oblasti PO, BOZP a řízení jakosti na stavbě,
  • komunikace a koordinace prací subdodavatelů,
  • účast při řešení provádění prací v souladu s věcnými, ekonomickými a časovými parametry stavby,
  • koordinace a řešení případných reklamací.

Nabízíme:

  • uplatnění ve stabilní a rozvíjející se společnosti se zaměřením na pozemní stavby,
  • příležitosti k dalšímu osobnímu odbornému růstu,
  • odměňování závislé na osobních výkonech a výsledcích celé společnosti,
  • místo výkonu práce: Brno a okolí,
  • nástup možný ihned nebo po dohodě.

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email drga@profiplast.eu případně nás kontaktujte na telefonu 545 214 647.

Rozpočtář/ka

Požadujeme:

  • VŠ nebo SŠ vzdělání stavebního směru,
  • znalost práce na PC (Word, Excel, Outlook, BUILD POWER, SW pro zpracování rozpočtů),
  • důslednost, flexibilitu, odpovědnost, samostatnost a komunikativnost,
  • praxe v oboru minimálně 5 let,
  • znalost problematiky stavebních technologií, související dokumentace, legislativy.

  • tvorba rozpočtů pro výběrová řízení,
  • provádění cenových kalkulací jednotlivých staveb,
  • komunikace se subdodavateli materiálů a profesí,
  • zodpovědnost za správný průběh výběrových řízení a zajištění podkladů pro tuto činnost,
  • příprava podkladů pro obchodní nabídky.

Nabízíme:

Montér otvorových výplní

Požadujeme:

  • aktivní a zodpovědný přístup k zadaným úkolům,
  • manuální zručnost,
  • pečlivost,
  • časová flexibilita,
  • dobrý zdravotní stav, fyzicky zdatný,
  • řidičský průkaz sk. B – aktivní řidič,
  • praxi v oboru.

Nabízíme:

  • pracovní smlouvu na HPP,
  • příspěvek na stravování,
  • firemní oblečení,

V případě zájmu o tuto pozici zašlete prosím svůj životopis na email socha@profiplast.eu případně nás kontaktujte na telefonu 545 214 647.