Hliníkové dveře ALU

Hliníkové vchodové dveře ALU svým designem, nadstandardní kvalitou zpracování a dokonalým technickým řešením až do nejmenších detailů odpoví na všechna vaše očekávání a požadavky.

Hliník je velmi lehký, tvarově stabilní a velmi stálý. Je ideálním materiálem pro výrobu dveří, které patří k nejvíce zatěžovaným stavebním prvkům. Tlak větru a deště, rozdíly teplot, vlivy životního prostředí a mechanická zatížení na ně působí mnoha desetiletí. Výjímečné vlastnosti hliníku společně s trvanlivostí a maximální těsností však těmto vnějším vlivům dokonale odolávají.

Charakteristické vlastnosti dveří

  • vynikající protihlukové a izolační vlastnosti
  • exkluzivní nadčasový design
  • promyšlená bezpečnost ve standardu
  • dokonalá konstrukce i těsnost
  • maximální stabilita a pevnost
  • nezničitelná povrchová úprava - velmi dlouhá životnost
  • komfort obsluhy – nenáročná údržba

Technické parametry

Hliníkové dveře - řez profilem Systém: patentovaný 5 komorový systém

Barvy: standardní - bílá RAL 9016 na objednávku – imitace dřeva nebo lakování v libovolném odstínu RAL

Kování: 2 dveřní závěsy nastavitelné ve 3 osách, 3 bodový zámek se střelkou a 2 bezpečnostními závorami garnitura klika-klika nebo klika-madlo, typ Luxembourg, barva bílá

Těsnění: 2 obvodová a 1 středové těsnění

Výplně: zasklení izolačním dvojsklem, za příplatek izolačním dekoračním dvojsklem v bezpečnostní třídě P1A se součinitelem prostupu tepla Ug = 1,1 W/m2K, nebo dveřní výplní se součinitelem prostupu tepla Ug = 1,32 W/m2K
Ug - součinitel prostupu tepla izolačním dvojsklem

Design

Hliníkové dveře ALU vynikají svým exkluzivním nadčasovým designem. Jedinečné zpracování a dokonale promyšlený vzhled vyjadřuje harmonii tvarů těchto dveří. Díky četné možnosti barevného provedení a vsazování ozdobných výplní lze docílit jak jednoduchého, a přesto zajímavého designu, tak i extravagantního nadčasového vzhledu.

Design dveří

Standardní provedení

Hliníkové dveře ve svém standardním provedení spolehlivě zajistí maximální funkčnost a stálost. Kvalitní kování navíc dodá dokonalou těsnost a bezpečnost.

Příslušenství

Kromě standardního provedení nabízíme možnost doplnění dveří o níže uvedené příslušenství. Ze široké škály nabídky uvádíme pouze vybrané typy.

Samozavírač skrytý

Samozavírač skrytý
elegantní provedení samozavírání, umístěné mezi rám a křídlo dveří, kterré není vidět z exteriéru ani interiéru.

Samozavírač viditelný

Samozavírač viditelný
zavírač umístěný v horním rohu křídla; možnost vícebarevného provedení.

Kování

Kování
5 bodový zámek se 4 hákovými bezpečnostními závorami pro ještě větší bezpečnost.

Skryté panty

Skryté panty
luxusní řešení v souladu s designovým provedením dveří.

Prahové těsnění

Automatické prahové těsnění
Automatické vysunutí prahového těsnění z křídla dveří po jejich zavření, dosednutí k prahu a zajištění perfektního těsnění spodní části dveří.

Barvy

Pro dokonalé sladění barevnosti vstupních dveří s fasádou či interiérem, není potřeba u hliníkových dveří ALU dělat kompromisy. Standardní barvou hliníkových dveří je bílá, avšak na přání zákazníka nabízíme provedení v imitaci dřeva či lakování v libovolném odstínu dle vzorníku RAL.

Vzorník barev