Dřevěná eurookna a dveře

Okna a dveře jsou zhotovená ze smrkového, borovicového dřeva, nebo dřeva meranti. Jsou charakteristická svým moderním a estetickým vzhledem.

Důvodem je forma zaoblených profilů, díky které získáváme oblé tvary s hladkou lesklou plochou. Dokonalou kvalitu a odolnost oken zhotovených v systému Softline zaručují třívrstvé lepené hranoly vysušené na odpovídající vlhkost. Dodatečně je životnost oken prodloužená impregnací. Široká škála barev (celá paleta RAL, a lazury s přiznanou strukturou dřeva) umožňuje splnit individuální požadavky nejnáročnějších zákazníků. Všechny povrchové úpravy jsou šetrné k životnímu prostředí. Spodní části rámů a křídel jsou opatřeny hliníkovými okapnicemi, jejichž tvar ladí s konturami celého okna. Konzervace dřevěných oken je jednoduchá, a netrvá déle než čištění oken.

Charakteristické vlastnosti

  • Dřevěná okna jsou charakteristická svoji stálostí, nepodléhají průhybům či prasknutím.
  • Jsou zhotovená z přírodního materiálu.
  • Dosahují vynikajících izolačních parametrů.
  • Vykazují nízký součinitel prostupu tepla.
  • Jsou charakteristická svým elegantním vzhledem.
STANDARD

STANDARD

Jednoduše krásné a nejlevnější hladké eurookno se snadnou údržbou. Narozdíl od konkurence používáme moderní okapnice bez problematických plastových koncovek.

RUSTIKAL

RUSTIKAL

Konstrukčně vychází ze standardního profilu je však upraveno pro možnost uplatnění v historických budovách. Ozdobný profil napodobuje vzhled původních oken. U tohoto profilu není osazená křídlová okapnice a rámová je překrytá dřevěnou lištou. Profilovaná klapačka a ozdobný poutec. Možno doplnit ozdobnými prvky dle původních oken a tak zachovat původní vzhled oken.

DŘEVOHLINÍK

DŘEVOHLINÍK

Rolls-Royce mezi okny. Optimální spojení dvou přírodních materiálů – dřeva a hliníku nabízí všechny výhody dřevěných oken a takřka bezúdržbový provoz.

KASTLOVÁ OKNA

KASTLOVÁ OKNA

Jsou vhodná především do památkově chráněných objektů či do roubených a srubových staveb. Vyrábíme je s jednoduchým sklem z venkovní strany kvůli vzhledu a dvojsklem z vnitřní strany, aby lépe izolovalo.

Barvy

Barevná provedení Meranti

Barevná provedení Meranti

Barevná provedení Borovice

Barevná provedení Borovice